Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 1498
W tym miesiącu: 18234
Wszystkich odwiedzin: 3680213
W dniu 11.05.2018 roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w III Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim ,,Sacrum w poezji".
Emily Przybyła z kl. V B zdobyła III miejsce a Kamil Szleger z kl. V B otrzymał wyróżnienie.





