Dziś jest: piątek, 12-06-2026, Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

AKTUALNOŚCI 2.jpeg

VULCAN1.jpeg

2 sk WOLONTARIATU.jpeg

biblioteka.jpeg

Kopia – ESZKOŁA 1.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 152
W tym miesiącu: 12750
Wszystkich odwiedzin: 3674729
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

OGŁOSZENIE

Uczniowie, którzy chcą korzystać z obiadów w roku szkolnym 2016/2017 proszeni są o składanie deklaracji w sekretariacie do 27.05.2016.

Zgłoszony uczeń po wyznaczonym terminie zostanie wpisany na listę uczęszczających na obiady w miesiącu październiku.

Deklaracje można pobierać w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły.