Tak wspaniale i uroczyście pożegnaliśmy ten rok szkolny w klasach 1-3.
Były nagrody, pochwały, program artystyczny i chwile wzruszeń.
Podziękowaliśmy też księdzu proboszczowi, który udaje się na nauczycielską emeryturę oraz rodzicom, którzy angażowali się w życie szkoły.
Wspaniałych wakacji! Zbierajcie wspomnienia!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1098149855700070&set=pcb.1098152432366479
Zakończenie roku szkolnego 2024-2025 w klasach 1-3.
Klasy trzecie jak zawsze przygotowały program artystyczny na wysokim poziomie! Brawo!
Zakończenie roku szkolnego w klasach 4-8 obfitowało w pochwały i nagrody sportowe i naukowe, nagrody za działalność charytatywną, nagrody czytelnicze, za działalność w Samorządzie Szkolnym i pracę w sklepiku.
Już na początku uroczystości pojawiły się łzy w oczach ósmoklasistów. Było nam z wami dobrze, odwiedzajcie nas!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1098157215699334&set=pcb.1098158585699197
A oto przed państwem na czerwonym dywanie wyróżnieni w nauce uczniowie klas 4-8!