Klasa 4b wzięła udział w akcji "Bezpieczne drogi wojewódzkie". Dzieci otrzymały elementy odblaskowe i broszury przypominające o zasadach panujących na drodze.
https://www.opolskie.pl/2023/05/bezpieczne-drogi-wojewodzkie/
https://www.facebook.com/opolskie/videos/143254275398263
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.