Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 1507
W tym miesiącu: 18243
Wszystkich odwiedzin: 3680222
22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi
i zapraszamy Was do wspólnego wyjścia "Z Workiem Na Spacer"!
Na czym polega akcja?
W dniach 22-29 kwietnia wybierając się na spacer zabierz ze sobą worek, reklamówkę, wiaderko - cokolwiek w co będziesz mógł/a zabrać śmieci napotkane na Twojej drodze.
- Znalazłeś/aś miejsce, w którym zalega tzw. dzikie wysypisko i postanowiłeś/aś je uprzątnąć? Do dzieła!
- Wszystkich, którzy wezmą udział w naszej akcji zachęcamy do przesyłania zdjęć z Waszych działań na adres:
zworkiem@int.pl
- Weźmy sprawy w swoje ręce, bo nie ma drugiej Ziemi, która jest naszym wspólnym domem.
- Powiedz o akcji swoim znajomym, udostępnij wydarzenie, zabierz ze sobą drugą osobę, zbierz ekipę i ruszajcie razem!
- Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażują! Śledźcie wydarzenie, a my będziemy tutaj publikować wszystkie informacje na temat akcji.
- Pamiętajcie! Mimo tego, że organizujemy tydzień dla Ziemi, wyjście z workiem na spacer jest możliwe zawsze!
Zapraszamy uczniów, rodziców i wszystkich mieszkańców do udziału w akcji " Spacer z workiem 2022" jak również do aktywnego spędzania Tygodnia dla Ziemi. Można to zrobić na różne sposoby. Zerknijcie na plakat poniżej!
