Uczniowie z naszej szkoły brali udział w Diecezjalnym Konkursie Artystycznym – Opole 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego”.
Wyróżnienia otrzymały uczennice: Zuzanna Kaczmarek z kl. I A i Agnieszka Pęcherz z kl. VIII A.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.