Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 313
W tym miesiącu: 12911
Wszystkich odwiedzin: 3674890
Wejście uczniów do szkoły od 2 września:
- Klasy I-III – wejście główne
- Dzieci rozpoczynające lekcje od wf oraz informatyki wchodzą od strony sali gimnastycznej
- Uczniowie rozpoczynający lekcje na zielonym piętrze wchodzą od podwórka
- Uczniowie rozpoczynający lekcje na czerwonym piętrze wchodzą od strony podwórka przy sali gimnastycznej