Dziś jest: piątek, 12-06-2026, Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

AKTUALNOŚCI 2.jpeg

VULCAN1.jpeg

2 sk WOLONTARIATU.jpeg

biblioteka.jpeg

Kopia – ESZKOŁA 1.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 313
W tym miesiącu: 12911
Wszystkich odwiedzin: 3674890
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Komunikat

Wejście uczniów do szkoły od 2 września:

  • Klasy I-III – wejście główne
  • Dzieci rozpoczynające lekcje od wf oraz informatyki wchodzą od strony sali gimnastycznej
  • Uczniowie rozpoczynający lekcje na zielonym piętrze wchodzą od podwórka
  • Uczniowie rozpoczynający lekcje na czerwonym piętrze wchodzą od strony podwórka przy sali gimnastycznej