Dziś jest: niedziela, 26-05-2024, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 245
W tym miesiącu: 15968
Wszystkich odwiedzin: 3052299
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Wydarzenia szkolne

16.12.2018 nasi koszykarze wzięli udział w turnieju mikołajkowym organizowanym przez WEEGREE Opole AZS. Uczniowie PSP 1 z Oddziałami Sportowymi zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając każdą kwartę meczu. Nie zabrakło tez prezentów od św. Mikołaja nasi uczniowie otrzymali pamiątkowe czapki i koszulki klubowe. Była też pizza i pyszne ciasto.

Skład zespołu:

Mateusz Kubis, Borys Szarejko, Adam Gajowczyk, Adam Klosa, Florian Osil, Igor Kowalski, Wojciech Marszałek

fot. i opr. mgr Marta Zdzuj

ZDJĘCIA:

 

 

 

        W piątek 14.12.2018 r. w Grodkowie odbył się Finał Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. W turnieju o tytuł „Mistrz Województwa” wzięły udział zawodniczki czterech szkół, wyłonionych w trakcie półfinałów, tj. PSP z OS Dobrzeń Wielki, PSP nr 3 Grodków, PSP  Otmuchów i PSP Krapkowice. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze to był popis wielkich umiejętności i ambicji zawodniczek. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo wywalczyły dziewczęta z Grodkowa, drugie miejsce zawodniczki z Otmuchowa a nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce.
Wszystkie zespoły otrzymały okolicznościowe puchary i dyplomy a trzy pierwsze miejsca zostały uhonorowane medalami.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas sportowych: Agnieszka Pęcherz, Zuzanna Borkowska, Nikola Wijatyk, Zofia Czyż, Iga Wąsowicz, Anna Kodura, Weronika Kokot, Sara Wieczorek, Karolina Marszołek, Paulina Klepert, Wiktoria Bielak, Angelika Lisowska, Alicja Reginek i  Zuzanna Sowietzka.

fot. i opr. mgr Danuta Stankiewicz - Pason

ZDJĘCIA:

 

 

 

Mikołajkowa wycieczka klas V-tych

 10 grudnia klasa 5B oraz klasa 5C odwiedziła kino „Helios” w Opolu. Uczniowie obejrzeli projekcję animowanego filmu, pt.: „Miśków 2-ów w Nowym Jorku”.  Następnie wychowankowie udali się na spacer po Opolskim Rynku, gdzie odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Tekst: p. Joanna Pałgan

Zdjęcia: p. Mirosława Stańczyk

DSC_0176.jpegDSC_0174.jpegDSC_0175.jpeg