Dziś jest: sobota, 22-06-2024, Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 776
W tym miesiącu: 19577
Wszystkich odwiedzin: 3076416
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Wycieczka mikołajkowa klas 4-tych

                Piątek 7 grudnia klasy 4B i 4C spędziły na wycieczce w Opolu. Wyjazd zorganizowały panie wychowawczynie - Katarzyna Lauer-Borucka i Elżbieta Rychlik. Jako dodatkowy opiekun na wyjazd udała się również pani Anna Hendzel.

Ten miły dla dzieci dzień rozpoczął się od seansu w kinie Helios, gdzie miały okazję obejrzeć film „Dziadek do orzechów i cztery Królestwa”. Ta magiczna historia w przepięknej oprawie pozwoliła wszystkim oderwać się od spraw codziennych i spędzić czas w baśniowym nastroju.

                Następną atrakcją wycieczki było zwiedzanie siedziby Radia Opole. Tutaj dzieci miały okazję do poznania pracy radia „od kuchni” - dowiedziały się jak wyglądają sale nagrań i reżyserki. Poznały również parę faktów z historii Radia Opole.

                Ostatnim punktem wycieczki była wizyta na jarmarku świątecznym, który znajduje się wokół opolskiego ratusza. Tutaj, wśród pięknych świątecznych dekoracji, dzieci miały okazję do zakupienia drobiazgów dla rodziny oraz do spróbowania regionalnych przysmaków. Wielką i niezapomniana atrakcją dla uczniów klas czwartych była również przejażdżka na 15-sto metrowym diabelskim młynie, który jest nie lada atrakcją tegorocznego jarmarku na opolskim rynku.

                Wycieczka była udana, humory dopisywały, pogoda również sprzyjała.

Opr. i fot. Anna Hendzel, Katarzyna Lauer-Borucka, Elżbieta Rychlik