Dziś jest: poniedziałek, 22-07-2024, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 580
W tym miesiącu: 11366
Wszystkich odwiedzin: 3093151
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Wydarzenia szkolne

W sobotę, 19 maja odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny. Uczniowie przygotowali część artystyczną, w której dominowały tańce. Rodziny współzawodniczyły w różnego  rodzaju zadaniach i zdobywały punkty za poszczególne konkurencje. Dla zwycięzców były dyplomy i nagrody. Były też  stoiska kulinarne i cukiernicze  prowadzone przez rodziców i nauczycieli. Jedną z atrakcji imprezy była licytacja gadżetów z autografami Kuby Błaszczykowskiego wspierająca zbiórkę finansową wolontariuszy na zakup defibrylatora  dla mieszkańców. Była to udana impreza integracyjna.

Zdjęcia:

festyn1.jpegfestyn2.jpegfestyn4.jpegfestyn5.jpegfestyn Ula aparat kol.jpegFestyn Ula telefon kol.jpeg

 

 

 

 

więcej o tym wydarzeniu znajdziecie na stronie: http://opowiecie.info/rodziny-bawily-sie-na-pikniku-w-dobrzenskiej-szkole-podstawowej-galeria/

 

 

 

 

 

Klasy IVa, Va i VI a były w dniach od 7. 05- do 11. 05.2018 na obozie sportowym w Pokrzywnej. Uczniowie brali udział w rozgrywkach sportowych takich jak : piłka nożna, rzut piłką do kosza, babington, tenis stołowy, wyścigi rzędów oraz lekkoatletyka. Uczestnicy  byli również na basenie, kręgielni oraz korzystali z rowerków wodnych oraz kajaków. Dodatkową atrakcją była dyskoteka oraz ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Zwiedzając piękne okolice górskie, uczestniczyli w wędrówce  z przewodnikiem. Wielką atrakcją dla wszystkich uczestników był chrzest czwartoklasistów, który został przygotowany przez klasy Va i VIa. Dodatkową nagrodą dla wszystkich uczestników była smaczna włoska ,,Pizza".

                                           Opr. mgr Aneta Baron

Zdjęcia:

obóz sport 3 (1).jpegobóz sport 3 (2).jpegobóz sport 1.jpegIMG_7823.jpeg

 

 

 

 

 

KOCHAM RĘCZNĄ NA ORLIKU to ogólnopolski projekt  realizowany przez Fundację Orły Sportu, a wspierany przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jest on finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach wspierania projektów upowszechniania sportów dzieci i młodzieży z Programu "Sport Wszystkich Dzieci"
    W ramach tego projektu gośćmi naszej szkoły były drużyny ze szkół w Chróścicach i Kup. Zła pogoda pokrzyżowała nieco plany zawodników oraz  trenerów i rozgrywki odbywały się w sali gimnastycznej.  IV a z naszej szkoły zdobyła pierwsze miejsce.

Serdecznie  gratulujemy!

17 maja Gramy w r....jpeg