Dziś jest: poniedziałek, 22-07-2024, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 722
W tym miesiącu: 11508
Wszystkich odwiedzin: 3093293
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Wielki sukces naszego ucznia

Szymon Kodura jest uczniem klasy sportowej VIa PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim. Szymon osiągnął w tym roku wielki sukces, gdyż 14 lutego 2018 r. zdobył I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym na szczeblu województwa. W konkursie tym biorą udział setki szkół podstawowych  z województwa opolskiego. Szymon zakwalifikował się do elitarnej osiemnastoosobowej grupy, która w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu walczyła o miejsca w finale. Nasz uczeń rozwiązał 97,5% zadań. W tegorocznym konkursie tylko dwoje uczestników uzyskało wyniki powyżej 85% rozwiązanych pozytywie zadań konkursowych i zostało jego laureatami.

Szymon K..jpegSzymon jest lubianym przez wszystkich uczniem. Interesuje się piłką nożną, a w wolnym czasie czyta książki i gra w gry komputerowe. Lubi matematykę, gdyż jak twierdzi, opisuje ona otaczający świat, pozwala go zrozumieć i uczy nas logicznego myślenia.

W historii naszej szkoły była już uczennica, która podobnie  jak Szymon, zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym. Przed 18 laty  Magdalena Wocko, która dotychczas mieszka w Dobrzeniu Wielkim, również osiągnęła taki sam sukces. Nauczycielem przygotowującym zwycięskich uczniów była wtedy i obecnie pani mgr Urszula Warzecha. Gratulujemy sukcesów uczniom, rodzicom oraz opiekunowi.