Dziś jest: poniedziałek, 22-07-2024, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 771
W tym miesiącu: 11557
Wszystkich odwiedzin: 3093342
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Newsy szkolne

Z początkiem roku szkolnego uczniów klas I-szych odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. Jak co roku zapraszamy ich do naszej szkoły w celu przeprowadzenia pogadanki na różne tematy. Tym razem przypomniano uczniom o bezpiecznej drodze do szkoły i powrotnej do domu. Dziękujemy za wizytę.

IMG_6082.jpeg  IMG_6083.jpeg IMG_6084.jpeg

 

 

 

26 września naszej szkole obchodzono Europejski Dzień Języków Obcych - jak co roku każda klasa miała za zadanie przygotować dekorację drzwi klasy zgodnie z przydzielonym państwem. Prócz pięknych dekoracji na korytarzach pojawili się uczniowie klas starszych, którzy z pomocą rodziców przygotowali pyszne smakołyki.

Zdjęcia:

 

 

 

Dnia 27 września odbyła się wycieczka rowerowa klasy Va do Izby Leśnej w Kup. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych prowadzonych przez pana Zbigniewa Wajmana. Zajęcia zakończone były ogniskiem, gdzie uczniowie piekli kiełbaski. 

Wychowawca klasy Va    Aneta Baron

Opiekunowie   Zbigniew Wajman     Julia Grzonka

Zdjęcia: 

 

 

29 września po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji "Sprzątania świata". Każda z klas wraz z opiekunami w tym dniu wyruszyła na sprzątanie terenów wokół szkoły.

Zdjęcia:

 

 

29 września obchodziliśmy w klasach "Dzień Chłopców", choć dzień ten przypadał w sobotę - my nie zrezygnowaliśmy ze świętowania. Dziewczyny wręczały przygotowane laurki i upominki. 

Zdjęcia:

 

 

2 października odbył się pierwszy wyjazd z projektu "Sekrety Nauki". Jako pierwsi wyruszyli uczniowie klas II-gich i część klasy III a z opiekunami. Miejscem odwiedzin było gospodarstwo edukacyjne "Gościnna Zagroda" w Przysieczy. Jedną z atrakcji była możliwość zobaczenia z bliska słynnego szopa pracza. W kolejnych dniach - kolejne wycieczki - życzymy udanych i niezwykle ciekawych wyjazdów! 

Zdjęcia: