Dziś jest: czwartek, 18-04-2024, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 336
W tym miesiącu: 8940
Wszystkich odwiedzin: 3027285
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Newsy sportowe

  • 13 czerwca 2017 r. odbyły się w Opolu Międzynarodowe Igrzyska LZS Szkół Wiejskich w Lekkiej Atletyce. Kasia Kokot zajęła I miejsce w skoku wzwyż i III miejsce w skoku w dal (4,14 m). Serdecznie gratulujemy! Magda Zielonkowska rzuciła piłeczką palantową na odległość 41 metrów. Świetny rzut. Jednak ciut za mało, by stanąć na podium. No i czas wymienić całą ekipę , która podjęła się trudu reprezentowania naszej szkoły, za co również serdecznie dziękujemy.A oto lista tych odważnych: Nikola Mazurowa, Kinga Urbańczyk, Karol Bielas, Gabriel Gandyra, Miłosz Czupryński, Jakub Łodziana, Bartek Zaremba. 

 

  • W dniu 6 czerwca 2017 r. odbyły się w Opolu Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce.

Naszą szkołę reprezentowała Kasia Kokot i Magda Zielonkowska, które zajęły wcześniej czołowe miejsca w rozgrywkach powiatowych.. Najlepszą zawodniczką naszego województwa w skoku wzwyż została Kasia z wynikiem 145 cm. Natomiast Magda zajęła V miejsce w rzucie piłeczką palantową. Brawo Dziewczęta! Brawo Trenerzy! Jesteśmy z Was wszyscy dumni i życzymy dalszych sukcesów. 

 

  • Przez cały rok, 2 razy w tygodniu, trwały treningi piłki ręcznej dziewcząt uczestniczących w projekcie OSPR (Ośrodki Szkolenia Piłki Ręcznej). Był on skierowany do młodzieży uzdolnionej sportowo, a finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego. Nasze młodziutkie szczypiornistki pod okiem trenerów doskonaliły technikę i taktykę gry w piłkę ręczną. Oprócz ciężkiej pracy wspaniale bawiły się podczas zajęć na pełnowymiarowej hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Mamy nadzieję, iż przygoda ta wzmocniła miłość do piłki ręcznej i pomogła lepiej poznać reguły tej gry. Informacje i fotki dostarczyła pani Danuta Stankiewicz-Pason.

 

GALERIA WYDARZEŃ SPORTOWYCH - CZERWIEC 2017: