Dziś jest: sobota, 25-05-2024, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 400
W tym miesiącu: 15433
Wszystkich odwiedzin: 3051764
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Wydarzenia szkolne

Uczniowie klas 4-6 brali udział w projekcie PENFRIEND który koordynowała nasza szkoła; projekt polegał na wymianie listów w języku angielskim pomiędzy uczniami naszej szkoły i szkoły w Czarnowąsąch. Co miesiąc uczniowie pisali listy na inny temat. Ostatnim zadaniem było przygotowanie zielnika w języku angielskim. Zwieńczeniem całorocznego projektu było spotkanie uczniów obu szkół które odbyło się 19.06 w naszej szkole. Uczestnicy projektu mieli w tym dniu możliwość spotkania się twarzą w twarz, lepszego poznania się i zwiedzenia budynku szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim za ciężką, całoroczną pracę i mamy nadzieję, że zawarte przyjaźnie przetrwają jeszcze długi okres czasu!

Tekst oraz zdjęcia przygotowała mgr Monika Harmus

Zdjęcia:

IMG_6001.jpeg IMG_6002.jpeg IMG_6003.jpeg IMG_6004.jpeg

 

 

 

 

 

20 czerwca 2017 r. odbył się również piknik na zakończenie roku szkolnego klasy I a. Uczniowie z rodzicami i wychowawcą panią Beatą Sową wybrali się do "Bajkowego Lasu" w Łubnianach. Poniżej fotorelacja.

 

 

 

19 czerwca 2017 r. nad dobrzeńskim Balatonie odbył się piknik dla wszystkich klas III-cich, rodziców i wychowawców na zakończenie roku szkolnego. Było pysznie, kolorowo i wesoło! Pani Mirosławie Stańczyk dziękujemy za piękne zdjęcia.

Zdjęcia:

 

 

 

Uczennica klasy sportowej IV a Magdalena Drzewińska brała udział w "I-szych Zawodach Bardzo Towarzyskich" w Klubie Jeździeckim Jumping Team w Brynicy. Gratulujemy pasji i życzymy samych sukcesów.