Dziś jest: sobota, 25-05-2024, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 389
W tym miesiącu: 15422
Wszystkich odwiedzin: 3051753
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Newsy szkolne...

16 stycznia 2017 r. (poniedziałek) przyjemnie zaczęli uczniowie klas VI-tych, którzy wybrali się na komedię animowaną "Sing".

Opis filmu W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka-jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów. - źródło: helios.pl

Po seansie filmowym udali się do Szarej Willi na 1,5 godzinne rozgrywki w kręgle.

 

 

 

Uczniowie klasy IVA na zajęciach wychowania fizycznego z p. Danutą Stankiewicz-Pason trenowali układy gimnastyczne i piramidy.

 

 

10 stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kup odbył się etap gminny etap wojewódzkiego konkursu języka angielskiego. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów.

Karolina Wosch z klasy 6b, która zdobyła drugie miejsce, Olaf Hanzel uczeń klasy 5a, który zdobył trzecie miejsce oraz Emilia Kaczmarek uczennica klasy 6a, która zdobyła czwarte miejsce.

Z całego serca gratulujemy uczniom zdobycia tak wysokich miejsc!

 

 

 

9 i 10 stycznia na naszej świetlicy powstały wyjątkowe budowle z klocków. Dodatkowo udokumentowaliśmy zajęcia z gimnastyki porannej na świetlicy szkolnej. Odbywa się ona codziennie o godzinie 7:15. Uczniowie kochają ruch - i sami upominają się by ćwiczyć! 

 

 

 

Dnia 5.01.2017 r. w Kup uczniowie klas czwartych rywalizowali

w Mistrzostwach Gminy w Grach i Zabawach - "Mały Olimpijczyk"

w dwóch grupach: dziewcząt i chłopców.

Zwyciężyli z drużynami szkół z Chróścic i Kup.

 

Lista uczestników:

1. Baziuk Hanna

2. Gilowska Maria

3. Wąsowicz Iga

4. Wijatyk Nikola

5. Pęcherz Agnieszka

6. Czyż Zofia

7. Pampuch Emilia

8. Jasina-Florek Alicja

9. Przybyła Emilie

10. Passon Mateusz

11. Pęcherz Mikołaj

12. Szleger Kamil

13. Kowalik Mateusz

14. Marcinkowski Michał

15. Bartusik Piotr

16. Trybała Sebastian

17. Cmok Wojciech

18. Włodarczyk Michał

Galeria zdjęć:

 

 

Z początkiem Nowego Roku kalendarzowego przywitała Nas zimowa pogoda. Korzystaliśmy z uroków pięknej zimy tuż na początku styczniowego tygodnia. Poniżej zamieszczamy zdjęcia wykonane podczas spaceru z sankami uczniów klasy IB oraz lekcje wychowania fizycznego klasy VIA i II B z panią Katarzyną Palt.

Galeria zdjęć: