Dziś jest: czwartek, 13-06-2024, Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 717
W tym miesiącu: 11544
Wszystkich odwiedzin: 3068383
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Minione wydarzenia szkolne

Dzień Języków Obcych 26 września 2016 r.

Co się działo?

1. Uczniowie dekorowali drzwi swoich sal informacjami o wybranych krajach

2. Na korytarzu sprzedawane były smakołyki pochodzące z różnych obcych krajów, które uczniowie wraz z rodzicami sami upiekli korzystając z przepisów.

3. Na lekcjach uczniowie śpiewali piosenkę "Panie Janie" w czterech różnych językach

4. Uczniowie klasy 4b przeprowadzili wywiady z uczniami i nauczycielami. Wywiady, przepisy, zdjęcia z Dnia Języków Obcych i inne ciekawostki zamieszczono w gazetce, która dostępna będzie w sprzedaży od przyszłego tygodnia.

5. Klasy szóste rozwiązywały quiz; ich zadaniem było dopasowanie zdań w języku polskim do ich odpowiedników w trzech obcych językach.

Opis oraz zdjęcia przygotowała Pani Monika Harmus

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

Dzień Chłopaka 30 września 2016 r. 

Tego dnia obchodziliśmy w naszej szkole i na świetlicy Dzień Chłopaka. Chłopcy otrzymali plakietki, zorganizowano mini sesję zdjęciową  z rekwizytami, a w klasach dziewczyny wręczyły prezenty oraz przygotowano słodki poczęstunek.

Zdjęcia wykonane chłopakom zostaną wkrótce wywołane. Następnie będzie można je zakupić podczas sprzedaży przez Koło Szkolne PCK. Dochód ze zdjęć zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Warto pomagać !

 

Mistrzostwa Szkoły w Wyścigach Rzędów w ramach Narodowego Dnia Sportu

30 września odbyła się także impreza sportowa w ramach Narodowego Dnia Sportu. Zorganizowano Mistrzostwa Szkoły w Wyścigach Rzędów. Udział wzięły reprezentacje klas III-VI. W kategorii - klas szóstych zwyciężyła klasa VI a, - klas piątych - V a / V c, - klas czwartych IV a, - klas trzecich III c. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

 

Kiermasz zabawek "Anioły ze szkoły" 3 października 2016 r.

Dzisiaj w holu szkoły na wejściu wolontariusze ze szkolnego koła "Anioły ze szkoły" przeprowadzili kiermasz zabawek, pluszaków, gier itp. Gorąco zachęcamy do wspierania naszych akcji. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na wsparcie schroniskowego zwierzęcia przez szkołę, która zostanie wirtualnym opiekunem. Pamiętajcie małe rzeczy robią wielkie. Dziękujemy za wsparcie!