Dziś jest: czwartek, 13-06-2024, Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 745
W tym miesiącu: 11572
Wszystkich odwiedzin: 3068411
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Minione konkursy i nasi uczniowie

W dniach 23-24 maja w PSP nr 5 w Opolu odbył się XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Polskiej w którym wzięli udział uczniowie szkół z całego województwa. Nasi uczniowie wzięli w nim udział i odnieśli duże sukcesy. Aleksandrina Mylewska zajęła I miejsce w kategorii solistów klas I – III, a zespół „Śpiewacy”, którego skład tworzy 13 dziewczynek z  klas drugich zajął również I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

1beffd9d14.jpeg

31 maja nasi uczniowie, członkowie szkolnego koła PCK  wzięli udział w rejonowych rozgrywkach  XIV Turnieju "Człowiek i jego środowisko". Eliminacje odbyły się w Opolu.Konkurencja była duża, a mimo to nasi uczniowie odnieśli wspaniały sukces. Gratulujemy wiedzy naszej ekipie, jak również opiekunom szkolnego koła PCK; pani Beacie Cholewa, Sabinie Hadamek i Sylwii Paprockiej.Jesteśmy  dumni, że mamy tak prężnie działające koło PCK w naszej szkole.

2.jpeg

31 maja odbył się również " IV Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej" zorganizowany przez Zespół Szkół w Chróścicach.Reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużymi zdolnościami wokalnymi i świetną znajomością języka angielskiego. I tak:
W kategorii klas I-III:
1 miejsce zajął Maksymilian Paprocki,
2 miejsce zajęły ex aequo: Julia Niewdana i Antonina Stańczyk,
3 miejsce przypadło Dominice Kocoń.
W kategorii klas 4-6 :
II miejsce zajęła Anna Sterniuk,
III miejsce przypadło Aleksandrze Witkowskiej
 Wszystkim laureatom oraz tym , co ich wspierali, a głównie Rodzicom i Nauczycielom  serdecznie dziękujemy, że sprawili nam tyle radości. Serdecznie gratulujemy!

3.jpeg