Dziś jest: wtorek, 25-06-2024, Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 211
W tym miesiącu: 21594
Wszystkich odwiedzin: 3078433
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Zakończono akcję charytatywną „Paczuszka dla maluszka”

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ,,Paczuszka dla maluszka", której celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Małych Stópek oraz placówek i organizacji zajmujących się pomocą dzieciom i matkom w trudnej sytuacji życiowej

W tej świątecznej akcji chcieliśmy przygotować paczkę  dla  Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Kędzierzynie Koźlu.

Po zgłoszeniu udziału w akcji, otrzymaliśmy papierowe bombki z logo akcji. Uczniowie z klasy III A udostępnili choinkę w swojej klasie, na której zawiesili bombki.

Dzieci chętnie przynosiły wymienione na plakacie rzeczy. Każdy uczestnik akcji otrzymał bombkę do zawieszenia na choince w swoim domu.

W dniu 3.01.2024 roku po dary przyjechały siostry ze zgromadzenia św. Elżbiety z Domu Pomocy Społecznej św. Karola w Kędzierzynie Koźlu.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Podziękowania kierujemy szczególnie do Pani Sabiny Hadamek oraz dzieci i rodziców z klasy III A za pomoc w zebraniu i przekazaniu darów.

Paczuszka.jpeg

Paczuszka.jpeg

Paczuszka.jpeg

Paczuszka.jpeg

Paczuszka..jpeg

Paczuszka.jpeg

Paczuszka.jpeg

Paczuszka.jpeg

Paczuszka.jpeg

Dom św. Karola.jpeg

Podziękowanie.jpeg

Podziękowanie.jpeg

Podziękowanie.jpeg