Dziś jest: poniedziałek, 15-07-2024, Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 172
W tym miesiącu: 7157
Wszystkich odwiedzin: 3088942
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Warsztaty edukacyjne o bezpieczeństwie

W ramach akcji „Bezpiecznie w szkole i po szkole” uczniowie klas V i VI naszej szkoły przypomnieli sobie i utrwalili zasady bezpieczeństwa na drodze.
Dzięki szybkiej reakcji nauczycieli naszej szkoły udało się zakwalifikować maksymalną ilość uczniów na bezpłatne edukacyjne warsztaty na temat zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, które realizowane są przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w rzgowskim Parku Rozrywki Mandoria. Jest to przepiękny i największy pod dachem park rozrywki w Europie. Tematyka zajęć została dopasowana do wieku uczestników. Podczas warsztatów zostały poruszone takie sprawy jak bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, ale również bezpieczne poruszanie się hulajnogą oraz zagrożenia stwarzane na drodze podczas korzystania z telefonów komórkowych, słuchawek i innego sprzętu nowych technologii.
Uczniowie mieli również okazję do skorzystania z licznych atrakcji, jakie czekają na odwiedzających park rozrywki. Zabawa była wyśmienita!!! W ramach wstępu do parku, wszyscy uczniowie poczęstowani zostali ciepłym posiłkiem i napojem, po którym ochoczo wrócili do zabawy. Wyjazd ten na pewno na długo zostanie w naszej pamięci, a hasło Mandoria będzie wywoływać uśmiech na twarzach uczestników tego wyjazdowego projektu.

Elżbieta Rychlik