Dziś jest: sobota, 22-06-2024, Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 723
W tym miesiącu: 19524
Wszystkich odwiedzin: 3076363
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Nauczyciele

Kadra pedagogiczna

Rok szkolny 2023/2024

 

1.         Aneta Baron germanistka, wychowawca kl. 6c

2.         Aneta Budzyń nauczyciel historii

3.         Beata Cholewa nauczyciel religii (obecnie na urlopie zdrowotnym)

4.         Aleksandra Czechowska psycholog szkolny

5.         Jarosław Draguć nauczyciel wf, wychowawca kl. 6a

6.         Ewa Gonciarska-Klimkowicz nauczyciel geografii i historii, wychowawca kl. 7c

7.         Sabina Hadamek pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 3a

8.         Zuzanna Halupczok wychowawca świetlicy

9.         Monika Harmus nauczyciel j. angielskiego

10.       Anna Hendzel nauczyciel j. angielskiego, wychowawca kl. 7b

11.        Marcin Hume pedagog szkolny

12.       Stanisław Janczy polonista, wychowawca kl. 8b

13.       Justyna Jankowska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 1b 

14.       Wioleta Kaczmarek nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 1a

15.       Małgorzata Kukurowska nauczyciel chemii i fizyki

16.       Joanna Kubalka-Chabior bibliotekarz szkolny i wychowawca świetlicy

17.       Wojciech Lasota dyrektor szkoły i nauczyciel EDB

18.       Katarzyna Lauer-Borucka germanista wychowawca kl. 5b

19.       Paulina Macioszek nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 2b

20.       Gabriela Matyszok nauczyciel matematyki i religii

21.       Aldona Mormul polonista

22.       Elżbieta Osiol nauczyciel matematyki, wychowawca kl. 4a

23.       Katarzyna Palt nauczyciel wf, wychowawca kl. 8a

24.       Izabela Paluch wicedyrektor, nauczyciel prowadzący zajęcia sprawnościowo-zdrowotne

25.       Sylwia Paprocka logopeda szkolny, nauczyciel plastyki, wychowawca kl. 4b

26.       Jan Polok nauczyciel religii

27.       Elżbieta Rychlik nauczyciel informatyki i techniki, wychowawca kl. 5a

28.       Elżbieta Senkowska nauczyciel muzyki

29.       Beata Sowa nauczyciel religii i edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 2a

30.       Danuta Stankiewicz-Pason nauczyciel wf, wychowawca kl. 7a

31.       Zbigniew Wajman nauczyciel biologii i wf, wychowawca kl. 6b

32.       Dominika Warzecha – Siwek nauczyciel matematyki

33.       Katarzyna Wróbel nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 3b