Dziś jest: niedziela, 25-02-2024, Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 694
W tym miesiącu: 26480
Wszystkich odwiedzin: 3001804
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Podziękowanie za pomoc dla mieszkańców Ukrainy

Szanowni Państwo, w imieniu swoim, Dyrektora, Grona Pedagogicznego oraz całej społeczności szkolnej PSP nr 25 im. gen. Wł. Sikorskiego serdecznie dziękuję za przyłączenie się do celowej zbiórki charytatywnej organizowanej przez OCWIP w Opolu we współpracy z ARS i KPRM Partnertswo Opolskie dla Ukrainy          (w dniach 02 - 03.03.2022r.). Cieszę się, że nasza propozycja spotkała się z tak pozytywnym odbiorem. Wszystkie zebrane wspólnie rzeczy zostały dostarczone na wskazane miejsce (Opole, ul. Damrota 4), skąd w najbliższym czasie zostaną przetransportowane, we współpracy z ARS, korytarzem humanitarnym do Kijowa.

Jako koordynator odpowiedzialny w naszej szkole za współpracę z Partnerstwem Opolskie dla Ukrainy jestem szczególnie dumna, że w tak krótkim czasie udało nam się skoordynować działania na rzecz wsparcia Ukrainek i Ukraińców pozostających w tym trudnym czasie w swoim kraju.

Proszę przekazać najserdeczniejsze podziękowania Uczniom Państwa Szkoły i ich Rodzicom.

Cieszę się, że mogliśmy w ten sposób wspólnie wyrazić swój sprzeciw dla tej sytuacji i pokazać naszą siłę, jaką jest jedność, wzajemna pomoc i szacunek dla drugiego człowieka.

 

Z wyrazami szacunku

mgr Katarzyna Kassak - koordynator akcji charytatywnej Partnerstwo Opolskie dla Ukrainy w PSP 25         im. gen. Wł. Sikorskiego w Opolu

Pomoc dla Ukrainy 1.jpeg

Pomoc dla Ukrainy 2.jpeg

Pomoc dla Ukrainy 3.jpeg

Pomoc dla Ukrainy 4.jpeg