Dziś jest: czwartek, 30-05-2024, Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 645
W tym miesiącu: 19543
Wszystkich odwiedzin: 3055874
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Kartki bożonarodzeniowe dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Dobrzeniu Wielkim i w Ładzy

Nasi Wolontariusze  wraz z opiekunami Beatą Cholewą i Sylwią Paprocką, co roku przed świętami Bożego Narodzenia i Świętami Wielkanocnymi, odwiedzali pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Dobrzeniu Wielkim. Głównym celem było budowanie więzi międzypokoleniowych, również poza rodziną. Ważnym aspektem było także  rozwijanie u uczniów wrażliwości, skierowanej do ludzi starszych, jak i kształtowanie chęci pomocy innym ludziom. 

Niestety, obecnie z powodu pandemii, takie odwiedziny nadal są niemożliwie. Dlatego nasi uczniowie własnoręcznie wykonali dla osób starszych świąteczne kartki z życzeniami jednocześnie uczestnicząc         w ogólnopolskiej w akcji MEN „Razem na Święta” 2021, która zachęca do niesienia pomocy innym.

W tym roku nasi wolontariusze dodatkowo wykonali kartki bożonarodzeniowe dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Ładzy.

Mamy nadzieję, że te drobne upominki wywołają radość i uśmiech wśród pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w tych trudnych czasach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali kartki świąteczne i włączyli się w niesienie pomocy ludziom starszym w Dobrzeniu Wielkim dla 59 pensjonariuszy i w Ładzy dla 53 pensjonariuszy.

Upominki.jpeg

Kartki 8.jpeg

Kartki.jpeg

Kartki 1.jpeg

Kartki 2.jpeg

Kartki 4.jpeg

Kartki 5.jpeg

Kartki 6.jpeg

Kartki 7.jpeg