Dziś jest: poniedziałek, 22-07-2024, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 567
W tym miesiącu: 11353
Wszystkich odwiedzin: 3093138
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

ARCHIPELAG SKARBÓW

PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ ARCHIPELAG SKARBÓW

Program Archipelag Skarbów® to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka. Dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej.

Program będzie realizowany w dniach 28 – 29 października 2021r. na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim w godzinach od 9.00 – 12.30 dla uczniów klas 7/8 naszej szkoły, przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.

28 października 2021r.  o godzinie 17.00 w świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.

Serdecznie zapraszamy.

Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®.               

PDF2.AS - Krótka informacja dla rodziców.pdf (276,83KB)
PDF3.AS - Szczegółowy opis dla rodziców.pdf (609,87KB)
PDF4.AS informacja o Festiwalu Twórczości.pdf (78,89KB)