Dziś jest: piątek, 19-07-2024, Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 364
W tym miesiącu: 9493
Wszystkich odwiedzin: 3091278
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Giganci Programowania

Pobierz obrazki    
 

Szkoła z Gigantami zaprasza na bezpłatne zajęcia online z programowania i do wzięcia udziału w konkursie!

 
Pobierz obrazki  

Już po raz kolejny Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) wspiera naszą akcję jako patron honorowy.

 

W tej edycji do udziału zapraszamy zarówno uczniów szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych oraz nauczycieli!

Pobierz obrazki  

“Szkoła z Gigantami” to 4 lekcje w formie webinaru online, podczas których nasi trenerzy - programiści, wprowadzą uczestników w świat kodowania.

Zajęcia podzielone są tematycznie na 2 grupy wiekowe:
Grupa młodsza (9-12 lat) będzie odkrywać programowanie przenosząc się w środowisku Scratch do świata popularnych gier. Program zajęć;
Starsi uczestnicy (13-18 lat) poznają natomiast tajniki języka znaczników HTML i stworzą swoje własne strony internetowe. Program zajęć.
Po każdych zajęciach odbędzie się losowanie upominków dla uczestników!  

 
Pobierz obrazki  

“Nauczyciel Przyszłości” to zajęcia, które mają wspomóc nauczycieli w poznaniu narzędzi do nauczania online, a także zgłębić wiedzę z języków programowania, które weszły do podstawy programowej szkół - Scratch i Python.

 

Warsztaty będą się odbywać w 3 osobnych blokach tematycznych:

Prowadzenie lekcji online [Program kursu]
Scratch [Program kursu]
Python [Program kursu]

Przypominamy również o możliwości dołączenia do naszej grupy na Facebooku Nauczyciele Przyszłości - grupa o nowoczesnym nauczaniu, której celem jest dzielenie się wiedzą o nauczaniu programowania, edukacji zdalnej, a także wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi w nauczaniu różnych przedmiotów.

Udział w lekcjach jest całkowicie bezpłatny. Nie istnieją żadne wymagania i ograniczenia, poza koniecznością posiadania połączenia internetowego oraz sprawnego komputera lub laptopa.
Jedyny warunek formalny, który należy spełnić, aby wziąć udział zarówno w zajęciach “Szkoły z Gigantami”, jak i “Nauczyciel Przyszłości”, to rejestracja na stronie internetowej www.szkolazgigantami.pl. Znajdą tam Państwo również szczegółowy terminarz, harmonogram i zakres tematyczny warsztatów. 

 
Pobierz obrazki  

Specjalny certyfikat uczestnictwa dla szkół!

Wszystkie szkoły, z których więcej niż 30 uczniów weźmie udział w naszych szkoleniach, zostaną wyróżnione specjalnym certyfikatem uczestnictwa w szkoleniu.

W tym dla szkół, z których zapisze się największa liczba uczestników, przewidziane są certyfikaty Złotego, Srebrnego i Brązowego Partnera akcji.

Zawalcz o nagrody dla szkoły!
Zawalcz o nagrody dla szkoły!

Każda szkoła ma szansę na nagrody! 

Nagradzamy szkoły z największą liczbą zarejestrowanych uczestników. Każda szkoła może na bieżąco monitorować swoją pozycję w rankingu!

Sprawdź teraz!
Sprawdź teraz!
 

Pobierz obrazki

 

Nagrody

I miejsce
Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 3000 zł na nowy sprzęt IT, darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia, upominki i gadżety od szkoły Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online.

II miejsce
Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 2000 zł na nowy sprzęt IT, darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia, upominki i gadżety od szkoły Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online.

III miejsce
Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 1 000 zł na nowy sprzęt IT, darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia, upominki i gadżety od szkoły Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online.

Pozostałe 7 szkół z pierwszej 10-tki otrzyma voucher na darmowy uzupełniający kurs online z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.

Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji uczniom, rodzicom, a także nauczycielom różnych specjalności, także nauczania początkowego.

Przykładowa treść do udostępnienia

Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Wystartowały zapisy na darmowe warsztaty “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”, w których nasza szkoła może zdobyć atrakcyjne nagrody!

W jesiennej edycji zajęć, uczniowie mogą sprawdzić się w programowaniu gier w środowisku Scratch lub tworzeniu własnych stron internetowych, natomiast nauczyciele zagłębią się w narzędzia do nauki online oraz języki Scratch i Python.

Zachęcamy do udziału, ponieważ to liczba zapisanych osób decyduje o przyznaniu nagrody! Pierwsze zajęcia startują już 30 listopada! Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie www.szkolazgigantami.pl.

 

Nie chcesz przegapić żadnych informacji o naszych kursach i prowadzonych akcjach? Obserwuj nas w mediach społecznościowych:

ul. Krucza 46 m. LU3,
00-509 Warszawa
Polska
sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl

 
 
   
 

Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.

Wiadomość wysłana przez:
GIGANCI PROGRAMOWANIA SP. Z O.O.
ul. Krucza 46 m. LU3, 00-509 Warszawa, Polska, PL7010705680