Dziś jest: czwartek, 30-05-2024, Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 420
W tym miesiącu: 19318
Wszystkich odwiedzin: 3055649
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

13 i 16 października 2020 r.

DOBRZEŃSKI TALENT 

16 października uczniowie naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor Gabrielą Matyszok zostali zaproszeni na galę rozdania statuetek „Dobrzeński talent”. Uroczystość odbyła się na sali wiejskiej w Chróścicach. Wyróżnienie „Dobrzeński talent” za  wybitne osiągnięcia naukowo-sportowe oraz wzorowe zachowanie otrzymali:

 

-Gabriela Dudek

-Weronika Siejka

-Alicja Kołodziej

-Szymon Kodura

-Klaudiusz Skrzyczewski

Statuetki wręczał wójt gminy Dobrzeń Wielki-  Pan Piotr Szlapa wraz

z Inspektorem ds. oświaty, wychowania i zdrowia gminy –  Panią Adrianą Pietrzyk.

 

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników!

opr. Joanna Pałgan

Zdjęcia:

IMG_1212.jpegIMG_1213.jpegIMG_1214.jpeg

 

 

 

 

 

PASOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

 

Uroczystość "Pasowania i ślubowania" to już taka tradycyjna uroczystość w naszej szkole. Co roku uczniowie z wychowawcami klas II-gich przygotowują tą szczególną uroczystość. W tym roku w krainy naukowe wraz z dobrą i złą wróżką przeniosła Nas klasa II a i II b z wychowawcami p. Izabelą Paluch i p. Beatą Sową. Ślubowanych i pasowanych na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej zostało 44 uczniów klas pierwszych. Dziękujemy dzieciom, ich Rodzicom i wychowawcom oraz Pani Dyrektor za przygotowanie i udział w tej szczególnej uroczystości. A naszym pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów szkolnych oraz wielu pięknych przyjaźni szkolnych.

 

fot. Sylwia Paprocka, opr. Paulina Macioszek

GALERIA: