Dziś jest: niedziela, 26-05-2024, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 217
W tym miesiącu: 15940
Wszystkich odwiedzin: 3052271
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki i Komitet Główny Olimpiady Informatycznej Juniorów uprzejmie informują uczniów o rozpoczynających się zawodach I stopnia XV Olimpiady Informatycznej Juniorów przeznaczonej dla uczniów szkół podstawowych. 
Adres strony internetowej: oij.edu.pl ewentualnie
W tym roku OIJ startuje po raz drugi w prostszej formule, pragniemy, aby każdy zainteresowany uczeń wiedział, że może w niej wziąć udział.
Zwracamy uwagę, że z każdej szkoły będzie zakwalifikowany do zawodów II stopnia, uczestnik, który nie zakwalifikował się na podstawie ogólnego rankingu, ale uzyskał najwyższą liczbę punktów w swojej szkole, o ile otrzymał przynajmniej 30% łącznego maksymalnego wyniku oraz w jego szkole wystartowało łącznie przynajmniej sześciu uczniów.
Olimpiada jest przeznaczona w sposób szczególny dla najzdolniejszej i samodzielnie pracującej w tej dziedzinie młodzieży i ma służyć rozwijaniu zainteresowań informatycznych i odpowiedniemu ich ukierunkowaniu, dlatego prosimy o poinformowanie uczniów o jej rozpoczęciu niezależnie od warunków lokalnych.


                                        Przewodniczący Komitetu Głównego OIJ
                                        prof. dr hab. Maciej M. Sysło