Dziś jest: sobota, 22-06-2024, Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 524
W tym miesiącu: 19325
Wszystkich odwiedzin: 3076164
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

DARMOWY Turniej League of Legends z super nagrodami od MSI!

TEB Technikum serdecznie zaprasza uczniów i uczennice klas 8 do wzięcia udziału w bezpłatnym  turnieju League of Legends współorganizowanym przez Esports Association Polska, który w ramach rozsądnego zachowania dystansu w czasie pandemii, odbędzie się w całości online, tak żeby złapać bakcyla, nie łapiąc wirusa.

Rozgrywka (w trybie jeden na jeden) zaplanowana jest na 15 maja (piątek), będzie transmitowana na żywo na twitch.tv i relacjonowana przez profesjonalnego komentatora. Na szczęśliwych zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę MSI, dla których zdecydowanie warto zagrać.

Jeśli mieszkasz w Opolu lub nie dalej niż 30 km od jego granic i aktualnie uczysz się w 8 klasie szkoły podstawowej, wypełnij formularz zgłoszeniowy i sprawdź się w rozgrywce jeden na jednego!

https://technikum.pl/technikum/aktualnosci/turniej-lol-opole/

Technikum TEB Edukacja, znane jest głównie jako szkoła, która podbiła serca swoich uczniów klasami e-sportowymi, oferując zajęcia przygotowujące do kariery w e-sporcie prowadzone przez profesjonalną kadrę z ogromnym doświadczeniem w branży, bardzo rozbudowany program nauczania i supernowoczesny sprzęt gamingowy. Sympatię i zaufanie uczniów wzbudzają również klasy patronackie utworzone we współpracy z firmami takimi jak MSI, Cisco, Canon czy Schwarzkopf Professional, dzięki czemu, w zależności od kierunku, rozwój zawodowy to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

W związku z powyższym zdecydowanie warto zarezerwować sobie dzień 15 maja i wziąć udział w profesjonalnym turnieju, w którym można sprawdzić swoje umiejętności. W trakcie rozgrywek będzie można również dowiedzieć się, jak wygląda nauka na kierunku Technik informatyk i E-SPORT - klasa patronacka MSI.

Serdecznie zapraszamy.

Technikum TEB Edukacja Opole

Tel. 77 4461502

Pozdrawiam

Tomasz Witkowski

tel. 663155119