Dziś jest: czwartek, 30-05-2024, Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 287
W tym miesiącu: 19185
Wszystkich odwiedzin: 3055516
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Propozycja ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

 

Gestum Broker Sp. z o. o. (zwany dalej brokerem) przedstawia Państwu propozycję ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży w ramach Ogólnopolskiego Programu „Bezpieczne Dziecko - 2019 r.”

 

Program NNW zakłada:

  • MINIMUM FORMALNOŚCI PO STRONIE PLACÓWKI OŚWIATOWEJ ! - Trzy możliwości skorzystania z Programu „Bezpieczne Dziecko - 2019” w tym przystępowanie do ubezpieczenia – ONLINE.
  • Wysokie sumy ubezpieczenia (od 15.000 zł do 100.000 zł).
  • Szeroki zakres ubezpieczenia min. Trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku (złamania, zwichnięcia) rozszerzony o zawał serca, udar mózgu i epilepsję; Zwrot kosztów rehabilitacji na terenie RP; Zwrot kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych; Odbudowa stomatologiczna zębów stałych do pełnej sumy ubezpieczenia (bez ograniczenia dodatkowym limitem np. na 1 ząb - 200 zł), Zachorowanie na sepsę, Wstrząśnienie mózgu. 
  • Atrakcyjne składki za ubezpieczenie (39 zł / 59 zł / 78 zł / 129 zł/ 187 zł).

·         50% zniżki przy zakupie polisy na drugie i kolejne dziecko (19,50 zł / 29,50 zł / 39 zł / 64,50 zł, 93,50 zł). Można ubezpieczyć kilkoro dzieci na jednej polisie, np. przedszkolaka i ucznia szkoły średniej.

  • Wszystkie warianty ubezpieczenia zawierają rozszerzenie wyczynowego uprawiania sportu. W zakres ochrony wchodzą sportowe zajęcia szkolne, pozaszkolne oraz sporty uprawiane rekreacyjnie, w tym m.in. jazda konna, pływanie, dalekowschodnie sztuki walki, piłka nożna, siatkówka, koszykówka.
  • Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków przez 24h/dobę na całym świecie (w domu, w szkole, na wakacjach, wycieczkach).
  • Trwały uszczerbek (w wyniku NW) w systemie 1% za 1% uszczerbku (Szeroka Tabela uszczerbków na zdrowiu (%).
  • Do dyspozycji 5 wariantów ubezpieczenia. Rodzic decyduje jaki wariant ubezpieczenia wykupi dla swojego dziecka.
  • Całodobowy dostęp do warunków ubezpieczenia https://gestumbroker.pl/bezpieczne-dziecko/ i likwidacji szkody na portalu https://www.uniqa.pl/obsluga-i-kontakt/likwidacja-szkod/formularz-zdrowotny.
  • Po zakupie ONLINE polisa wraz z załącznikami zostaje automatycznie przesłana na adres e-mail pozostawiony na platformie https://gestumbroker.pl/bezpieczne-dziecko/.

 

 

W związku z tym, iż jest to Program stworzony przez Gestum Broker Sp. z o.o. we współpracy z UNIQA TU S.A. na zasadzie WYŁĄCZNOŚCI, jeżeli chcą Państwo zawrzeć przedmiotowe ubezpieczenie dla dzieci w swojej placówce, prosimy o kontakt z naszą Kancelarią Brokerską w celu dopełnienia niezbędnych formalności – zgłoszenia do Programu. W załączeniu przesyłamy również FORMULARZ ZGŁOSZENIA do Programu „Bezpieczne Dziecko”, który można wysłać na poniższy adres mailowy.

 

Dane kontaktowe brokera:

Katarzyna Osuch-Kruszewska

Gestum Broker Sp. z o. o.- k.osuch@gestumbroker.pl; tel: 22 828 02 17;  668 197 967

 

Pozdrawiam

 

Katarzyna Osuch - Kruszewska
GESTUM Broker sp. z o.o.

tel.: +48 668 197 967

tel.: (22) 828 02 27

e-mail: k.osuch@gestumbroker.pl

ul. Krakowskie Przedmieście 4

00-333 Warszawa