Dziś jest: sobota, 25-05-2024, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Do zakończenia roku
szkolnego pozostało:
Biuletyn Informacji Publicznej XML

Aktualności

E-dziennik.jpeg

Szkolne koło wolontariatu.png

Blog Anioły ze szkoły

Zastępstwa.jpeg

Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 330
W tym miesiącu: 15363
Wszystkich odwiedzin: 3051694
Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

Oferta ubezpieczenia NNW Dzieci i Młodzieży szkolnej

Szanowni Państwo,

Po gorących emocjach związanych z rozpoczęciem roku szkolnego nadszedł czas wyboru ubezpieczenia NNW Dzieci i Młodzieży szkolnej. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa (NAU SA) oraz NAU Profit doskonale znają problemy i bolączki Dyrektorów Placówek, gdyż od 20 lat wspierają pracowników oświaty w zakresie ochrony ubezpieczeniowej.

 

Dbając o Państwa komfort i wygodę oraz chroniąc przed błędnymi decyzjami przypominamy kilka najważniejszych zasad, którymi powinna kierować się placówka przy wyborze ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży:
  • decyzja o ubezpieczeniu należy do rodziców – nikt nie ma prawa żądać od rodziców przystąpienia do określonego ubezpieczenia
  • Rada Rodziców nie ma upoważnienia prawnego do zawierania jakichkolwiek umów, w tym umów ubezpieczenia grupowego NNW
  • Dyrektor Placówki nie ma obowiązku zawierania polisy ubezpieczeniowej
  • Organ Prowadzący nie może narzucać wyboru oferty
  • wybór oferty powinien być zgodny z wymogami MEN i KNF
  • wysokość składki powinna odzwierciedlać jakość ubezpieczenia

NAU Profit, bazując na wieloletnim doświadczeniu NAU SA w obsłudze placówek oświatowych przygotowało ofertę ubezpieczenia szkolnego, których forma jest zgodna z przepisami prawa oraz ze wszystkimi wytycznymi MEN. Umożliwiamy rodzicom zakup ubezpieczenia przez internet na ubezpieczenia.nau.pl, gdzie samodzielnie dokonują wyboru wariantu, spełniającego ich oczekiwania

 

Pozostawiamy również możliwość zaangażowania się placówki oświatowej w proces ubezpieczenia poprzez zbieranie gotówki w szkole. W modelu tym, Dyrektor nie podpisuje polisy, a dodatkowo ma prawo objąć ochroną ubezpieczeniową dzieci z najuboższych rodzin (nawet do 15% wszystkich ubezpieczonych dzieci).

Tym samym NAU SA i NAU Profit wspierają Dyrektorów w ich codziennej pracy oraz misji szkoły, która ma zapewnić jak najlepszą opiekę wszystkim uczniom.

 

Niezależnie od formy płatności jaką wybiorą rodzice (online, gotówka w szkole), macie Państwo możliwość wykupienia ubezpieczenia OC Dyrektora i OC Pracowników na preferencyjnych warunkach.

 

Zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta

 

Tel: 22 696 72 72

E-mail:nnwdzieci@nau.pl

 

Z wyrazami szacunkami,

Adrianna Szpakowska

Dyrektor Departamentu Sprzedaży